• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Зеленський на Херсонщині: Місцеві ЗМІ влаштували цікавий флешмоб

Реклама на dsnews.ua

Херсонські засоби масової інформації влаштували флешмоб - публікують порожні сторінки про візит в область президента Володимира Зеленського

Про це йдеться в повідомленні видання "Букви", передає "ДС".

Зазначимо, що такий флешмоб почався через те, що висвітлювати візит Зеленського дозволили лише лояльним до нього ЗМІ. За даними видання "Перший Регіональний", запрошення вони отримували персонально від начальниці управління інформаційної політики облдержадміністрації Наталії Дзюби.

Ініціатором "бунту" журналістів став головний редактор видання "МІСТ" Сергій Нікітенко, який є близьким другом загиблої від нападу активістки Катерини Гандзюк.

Головний редактор "Новамедіа" Тарас Бузак також приєднався до флешмобу. У коментарі #Буквах він пояснив, що таке "освітлення" візиту Зеленського пов'язане з тим, що журналістів не пустили на зустріч.

Порожню новину опублікувало і херсонське видання "ПІК", а також низка журналістів на своїх сторінках у Facebook.

Директорка Інституту масової інформації (ІМІ) Оксана Романюк прокоментувала "страйк" херсонських журналістів і нагадала про місцеві вибори.

"Після теплої ванни, в якій спробував скупатися Пр*******нт Зел******й у Херсоні, зазвичай настає холодний душ. Такий вже закон природи. Ловіть тепер страйк херсонських журналістів. Ціла низка ключових місцевих медіа вийшла з білими шпальтами на знак протесту проти замовчування інформації та ненадання акредитації на приїзд Зеленського, тобто пана З. у Херсон. Класний чекін, пресслужба, перед місцевими виборами якраз те, що треба". Вам з політичних опонентів СН точно ніхто не забашляв?"- написала вона.

Як повідомляла "ДС", в Офісі президента хочуть захистити Зеленського від "неугодних" ЗМІ.

    Реклама на dsnews.ua