• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Зеленський натякнув, що правоохоронці вже зайнялися Медведчуком і Коломойським через КСУ

Реклама на dsnews.ua

Правоохоронні органи вже займаються особами, які стоять за рішенням Конституційного суду щодо Нацагентства з попередження корупції та е-деклараціям

Таку заяву президент Володимир Зеленський зробив сьогодні в ефірі "Свободи слова" на телеканалі ICTV, інформує "ДС".

В ході ефіру "замовниками" рішення КСУ, що спричинило політичну кризу в державі, називали кума російського лідера Путіна Віктора Медведчука і олігарха Ігоря Коломойського. Президента попросили підтвердити або спростувати цю думку.

"Я вважаю, що я не маю права сьогодні називати ці прізвища, тому що тут потрібні реальні докази і це питання до правоохоронних органів. До речі, вони цим питанням вже займаються. Коли вони будуть готові, я буду готовий прямо про це говорити. Секретів у мене ні від вас, ні від людей немає", — заявив на це Зеленський.

Як писала "ДС", у ніч на 30 жовтня президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження чинного складу Конституційного суду України (КСУ).

Нагадаємо, 27 жовтня КСУ визнав неконституційним положення про кримінальну відповідальність за недостовірне декларування, а також забрав частину контролюючих функцій у Нацагентства з питань запобігання корупції. Зокрема, було скасовано право НАЗК вести моніторинг доходів і витрат суддів. 28 жовтня НАЗК відповідно до рішення КСУ закрило доступ до реєстру електронних декларацій.

29 жовтня Кабмін на позачерговому засіданні зобовʼязав НАЗК відкрити доступ до декларацій. Відповідне рішення було оприлюднено на сайті уряду.

    Реклама на dsnews.ua