• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Зеленський назвав дату, до якої більшість українців мають бути вакциновані від COVID

Президент Володимир Зеленський вимагає від уряду, щоб до Дня Незалежності, 24 серпня, більшість українців, які потребують вакцинації проти COVID-19, отримали щеплення

Реклама на dsnews.ua

Про це глава держави заявив на селекторній нараді щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби, інформує "ДС".

"До Дня Незалежності більшість українців, які потребують щеплення від COVID-19, мають отримати вакцину. Темпи вакцинації необхідно збільшувати. Крім того, потрібно проводити роз’яснювальну роботу серед людей щодо важливості вакцинації. Адже це – єдиний і найбільш ефективний шлях у боротьбі з пандемією", — сказав він.

Разом з тим премʼєр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що на сьогодні в Україні вакциновано понад 759 тисяч осіб. За його словами, наразі є можливість за добу щеплювати 80-100 тисяч українців.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов доповів щодо очікуваних термінів постачання вакцин у травні. Він зазначив, що система охорони здоров’я України дає змогу щеплювати й 400-500 тисяч осіб на добу у разі наявності вакцини. Темпи вакцинації планується нарощувати. За даними Степанова, у країні працюють 11 тисяч кабінетів щеплення.

Як писала "ДС", станом на ранок 5 травня в Україні зафіксовано 2 576 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 104 випадки більше, ніж напередодні вранці. Протягом доби від наслідків вірусу померла 161 людина.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua