• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Зеленський обурений вилученням ДБР військових приладів і вимагає розслідування

Реклама на dsnews.ua
Президент України Володимир Зеленський зажадав дати оцінку діям посадових осіб Держбюро розслідувань після скандалу з вилученням обладнання ППО

Про це йдеться в повідомленні на сайті президента, передає "ДС".

Повідомляється, що Зеленський вимагає дати оцінку діям працівників бюро, які допустили вилучення приладів з військових частин Повітряних сил. Він також висловив глибоку стурбованість таким втручанням, так як воно безпосередньо впливає на виконання завдань з охорони повітряного простору.

"Керівників СБУ та ДБР - негайно надати відповідну правову оцінку діям своїх працівників та вжити вичерпних заходів для мінімізації можливих наслідків. Ситуацію з цього питання беру під особистий контроль", - заявив Зеленський.

Як повідомляла "ДС", 2 липня Командування Повітряних Сил ЗСУ заявило про обшуки в трьох військових частинах зенітних ракетних бригад у Хмельницькому, Одеській та Херсонській областях. Також військові заявили про вилучення клістронів - надвисокочастотних приладів, які є одним з основних елементів системи наведення зенітних ракетних комплексів на ціль.

У Повітряних силах назвали подію спланованою акцією, спрямованою на підрив обороноздатності держави.

Працівники Державного бюро розслідувань, вилучили військові прилади з військових частин Повітряних сил ЗСУ, відсторонені від посади на час службового розслідування стосовно їх дій.

    Реклама на dsnews.ua