• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Зеленський обговорив з топ-менеджерами Facebook "Дію" і фейки в соцмережах

Президент Володимир Зеленський провів переговори з головним операційним директором компанії Facebook Шеріл Сендберг і віцепрезидентом Facebook Ніком Клеггом

Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Зустріч пройшла у форматі відеоконференції, передає "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

Зеленський ознайомив співрозмовників з ключовими досягненнями України у впровадженні цифровізації та недавніми рішеннями щодо удосконалення податкового та правового режиму для IT-компаній. Сьогодні ця галузь в нашій країні активно розвивається і становить 4% ВВП країни.

Президент зазначив, що Україна стала першою країною в світі, яка прирівняла цифрові паспорти до звичайних. Крім того, завдяки єдиному порталу державних послуг "Дія" громадяни можуть скористатися сервісами електронного підпису і відкриття бізнесу. За словами глави держави, планується розширити перелік електронних послуг в Україні.

"Це не тільки наше бажання – всі послуги щодо бізнесу, щодо держави зробити доступними й комфортними для людей у цифровому форматі. У нас є реальний результат", — підкреслив він.

Президент також зазначив, що Україна активно бореться з російською дезінформацією. Зокрема, він повідомив про досвід роботи Центру протидії дезінформації, який співпрацює з міжнародними партнерами нашої держави і допомагав протистояти російському втручанню під час виборів в Молдові. Крім того, в Україні працює Центр кібербезпеки, який протидіє кібератакам, перш за все з боку Росії.

Зеленський запросив представників Facebook відвідати "Дія.Самміт", який відбудеться в Києві 29 листопада, а також розглянути можливість відкриття офісу компанії Facebook в Україні.

Шеріл Сендберг, в свою чергу, підкреслила, що Facebook прагне надавати українським користувачам кращі послуги.

"Це відображається у різних діях компанії, включно з нещодавнім запуском Facebook AMBER Alert в Україні, і ми сподіваємось у майбутньому зміцнити нашу співпрацю", — зазначила вона.

Нік Клегг повідомив, що завдяки оперативній роботі компанії було зірвано 150 операцій, що стосуються поширення дезінформації про пандемію COVID-19 і припинена діяльність 18 мереж, які впливали на громадську думку.

Також учасники відеоконференції обговорили питання відкриття R&D-центру Facebook в Україні.

Як повідомляла "ДС", 2 вересня президент Володимир Зеленський провів зустріч з генеральним директором американської корпорації Apple Inc Тімом Куком. А 22 вересня він зустрівся з президентом корпорації Microsoft Бредом Смітом.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua