• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зеленський оголосив про перемогу над корупцією

Президент Володимир Зеленський заявив, що в напрямку боротьби з корупцією українська влада здобула перемогу

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це глава держави заявив під час заходів в резиденції першого президента США Джорджа Вашингтона Маунт-Вернон, передає "ДС" з посиланням на "Громадське".

Президент нагадав, що в Україні вже підписали два закони про реформу судової системи: про перезапуск Вищої кваліфікаційної комісії суддів і очищення Вищої ради правосуддя.

«Далі ㅡ це процес. Але політична воля щодо цифровізації щодо судової реформи, вона не просто є, вона втілена. Не існує, я так вважаю, більше форматів, як побороти корупцію. До речі, у всьому світі», ㅡ зазначив він.

Зеленський також додав, що не може відповідати за кожного суддю або людину, яка працює в правоохоронному органі, тому для цього створена і запущена система по боротьбі з корупцією.

«Система зараз зроблена, проголосована. А поки що, скільки воно буде ㅡ складно сказати. Але запущена програма, яка говорить про те, що це буде зроблено точно. Це фундаментальні речі. У цьому напрямі, у боротьбі з корупцією, я вважаю, що ми вже перемогли. А оцінять та будуть використовувати вже наступні люди, наступні президенти», ㅡ заявив він.

Як повідомляла "ДС", Володимир Зеленський під час візиту до США заявив про успішне проведення в Україні системних реформ.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua