• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зеленський відреагував на петицію про домашнє насильство

Реклама на dsnews.ua
Президент України Володимир Зеленський внесе на розгляд Верховної Ради України законопроект про ратифікацію Стамбульської конвенції після подання Міністерством закордонних справ відповідних пропозицій

Про це йдеться у відповіді Президента на електронну петицію про ратифікацію Стамбульської конвенції, передає "ДС".

"Президент України внесе в порядку законодавчої ініціативи на розгляд Верховної Ради України проект Закону України "Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьби із цими явищами" після подання Міністерством закордонних справ України у встановленому порядку відповідних пропозицій", - йдеться у відповіді на петицію.

При цьому Міністерству закордонних справ і Міністерству соціальної політики України запропоновано "оперативно опрацювати зазначене питання".

Петиція про ратифікацію Стамбульської конвенції була зареєстрована 24 лютого 2020 року. Петиція набрала необхідну кількість голосів для подальшого розгляду.

Як повідомлялося, ООН закликала Україну прискорити ратифікацію конвенції Ради Європи "Про запобігання та протидію насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьби із цими явищами" (Стамбульська конвенція).

    Реклама на dsnews.ua