• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський озвучить послання перед Радою 20 жовтня, — Мендель

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський у вівторок, 20 жовтня, у традиційному щорічному посланні до парламенту визначить стратегічні напрямки розвитку України

Про це повідомила в коментарі РБК-Україна прессекретар президента Юлія Мендель, передає "ДС".

"Це послання повинно було відбутися в квітні, проте в зв'язку з погіршеної пандемічної ситуацією його перенесли. Парламент буде працювати в звичайному режимі", — сказала вона.

Відзначимо, раніше президент затвердив Стратегію національної безпеки, яка повинна визначити основні напрямки політики країни в цій сфері. Документ ґрунтується на трьох основних принципах державної політики в сфері національної безпеки.

Нагадаємо, у четвер, 15 жовтня, президент Володимир Зеленський озвучив друге питання, яке буде винесено на так зване загальнонаціональне опитування в день виборів 25 жовтня — "Чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони?".

Як писала "ДС", 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — в день голосування на місцевих виборах. В рамках опитування українцям поставлять п'ять питань, однак їх зміст спочатку озвучено не було. Також в своєму відеозверненні глава держави заявив, що парламент вже "працює над реалізацією впровадження в Україні механізмів народовладдя". Перше питання буде звучати так: "Чи потрібно ввести довічне ув'язнення за корупцію в особливо великих масштабах?".

У парламентській фракції "Європейська солідарність" вже висловили обурення з приводу "геніальної пропозиції" Зеленського, а в ЦВК заявили, що не поінформовані про ініціативу президента.

Про можливі наслідки створення на Донбасі вільних економічних зон читайте в статті "ДС" " Шахраї замість інвесторів. Чим обернеться створення на Донбасі вільних економічних зон".

    Реклама на dsnews.ua