• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Зеленський під квітучими деревами вшанував пам'ять усіх, хто захищав Україну від нацизму (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців з нагоди Дня памʼяті та примирення, подякувавши усім, хто "захищав від нацизму рідну українську землю, захищав світ"

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Відповідне відеозвернення оприлюднене на офіційному каналі голови держави в Telegram, передає "ДС".

"Вибухи, постріли, окопи, поранення, голод, бомбардування, блокади, масові розстріли, каральні операції, окупація, концтабори, газові камери, жовті зірки, гетто, Бабин Яр, полон, примусові роботи. Вони загинули за те, щоб кожен з нас знав, що означають ці поняття, з книжок, а не з власного досвіду. Бачив це в кіно, а не на власні очі. Вони загинули за квиток у майбутнє для нас, для своїх дітей та онуків. І сьогодні діти й онуки мають знати це. Пам’ятати це. Цінувати це. Дякувати за це. Сьогодні. Завтра. І все своє життя.

Саме тому щороку ми згадуємо найстрашнішу катастрофу в історії людства. Щороку говоримо про її жахливі наслідки. Щороку разом з усім цивілізованим світом кажемо: ніколи знову", — зазначив Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні, 8 травня, в Україні відзначають День памʼяті і примирення, присвячений десяткам мільйонів загиблих у Другій світовій війні. З 2015 року в нашій країні ця памʼятна дата відзначається нарівні з країнами Європи і США.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua