• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Зеленський підписав закон про створення Нацради з питань молоді

Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про основні засади молодіжної політики", який передбачає створення Національної ради з питань молоді

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Офісу президента, передає "ДС".

Закон імплементує в українське законодавство більшість положень Європейської хартії про участь молоді в суспільному житті на місцевому та регіональному рівні.

Згідно з документом, молодь — це люди віком від 14 до 35 років. У першому читанні документ пропонував зниження офіційного віку молоді в Україні до 29 років.

Закон запроваджує дієві механізми залучення молоді до процесу вироблення й ухвалення рішень. На національному рівні — через Національну раду з питань молоді при Кабінеті міністрів, а на місцевому — через молодіжні ради та радників з питань молоді.

В акті врегульовано діяльність Українського молодіжного фонду. Згідно з документом, фонд є бюджетною установою, що виконує спеціальні функції щодо сприяння реалізації завдань молодіжної політики. Його діяльність спрямовує та координує Міністерство молоді та спорту.

Нагадаємо, наприкінці квітня Верховна Рада схвалила відповідний законопроект №3718.

Як повідомляла "ДС", президентська партія " Слуга народу" має намір створити молодіжне крило, щоб обʼєднати "активних і креативних людей".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua