• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Зеленський похвалився, що під час його каденції не вбили жодного журналіста

Президент України Володимир Зеленський заявив, що при ньому жоден журналіст не був убитий, і він не хоче, щоб це змінилося

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це український лідер сказав на пресконференції з нагоди другої річниці його президентства, передає «ДС».

"Я не хочу, щоб це змінилося. Але при мені жоден журналіст так не пішов з життя (не був убитий, — "ДС")", — сказав Зеленський, відповідаючи на запитання про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Президент підкреслив, що йому невідомо, хто є вбивцею журналіста Шеремета, а також він не знає, чи причетні обвинувачені на цей момент особи до цього злочину.

"Імовірність причетності під час минулої каденції тих чи інших осіб, які могли б бути повʼязані з контррозвідкою, напевно є", — уточнив Зеленський.

Він зазначив, що йому дуже шкода, що коли вбили Шеремета, він не був президентом, адже ті органи, які, можливо, мають до цього стосунок, не зробили б цього.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський, відповідаючи під час пресконференції на запитання у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, заявив, що спілкується з однією з обвинувачених — Яною Дугар.

Нагадаємо, журналіст "Української правди" і "Радіо Вести" Павло Шеремет загинув в результаті вибуху вранці 20 липня 2016 року. Йому підклали вибухівку під автомобіль. 12 грудня 2019 року правоохоронці повідомили, що затримали трьох підозрюваних у вбивстві: лікаря і волонтера Юлію Кузьменко, музиканта Андрія Антоненка, військову медсестру Яну Дугар.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua