• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Зеленський пообіцяв не починати війну на Донбасі у випадку провалу "нормандської зустрічі"

Реклама на dsnews.ua
Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні є "гарячі голови", які виступають за масштабну війну на Донбасі, але він ніколи не піде на це, навіть у випадку провалу саміту "нормандської четвірки"

Про це глава держави заявив в інтерв'ю Der Spiegel і Time, передає "ДС".

"Це частина нашої землі, яка була забрана. Я не погоджуся на війну на Донбасі. Я знаю, що є багато гарячих голів, особливо тих, хто проводить мітинги і каже: "Давайте підемо боротися й переможемо!" Але за якою ціною? Яка ціна? Це інша історія життя і землі. І я не буду цього робити", - сказав Зеленський, відповідаючи на питання, що він буде робити, якщо переговори у Парижі 9 грудня проваляться.

За словами Зеленського, якщо його позиція не задовольнить суспільство, то "прийде новий лідер, який задовольнить ці вимоги": "Але я ніколи не піду на це".

"Моя життєва позиція - бути людиною понад усе. І я не можу відправити їх туди. Як? Скільки з них помре? Сотні тисяч, а потім почнеться тотальна війна, тотальна війна в Україні, а потім і по всій Європі", - додав президент.

Зазначимо, Зеленський раніше заявив, що вибори на Донбасі повинні проходити за українським законодавством і там повинні брати участь всі партії. Він підкреслив, що призначить вибори на Донбасі, коли звідти вийдуть російські війська.

    Реклама на dsnews.ua