• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Зеленський попросив допомоги у світової спільноти для завершення російської агресії

Реклама на dsnews.ua
Президент України Володимир Зеленський назвав своїм головним завданням повернення всіх українських окупованих територій і повернення світу - але не за рахунок свобод або прав України

Про це він заявив у своєму виступі в ході загальних дебатів Генеральної асамблеї ООН, інформує "ДС".

"Завершення війни, повернення всіх українських окупованих територій і повернення світу - моє завдання. Але не ціною життя наших громадян, не ціною свободи або права України на власний вибір. Саме тому ми потребуємо світової підтримки", - заявив Зеленський.

"Я розумію, у всіх присутніх тут є власні державні турботи і чужі проблеми не повинні хвилювати вас більше, ніж власні. Я розумію, це життя. Але у світі, де ми зараз живемо, немає чужої війни. Ніхто з вас не може відчувати себе в безпеці, коли йде війна в Україні, коли йде війна в Європі. І фатальним може стати думка, що вас це все не стосується чи вас це не торкнеться", - додав глава української держави.

Також Зеленський нагадав, що Україна відмовилася від ядерного потенціалу.

"Тому що нам здавалося, що ми будуємо новий світ, в якому для того, щоб тебе почули, не потрібно мати ядерну зброю. Але в цьому новому світі наша держава втратила частину своїх територій і майже щодня втрачає своїх громадян", - підкреслив він.

    Реклама на dsnews.ua