• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Зеленський порадів тому, що за 10 днів "перемир'я" на Донбасі не загинув жоден боєць ЗСУ

Реклама на dsnews.ua

Протягом останніх 10 діб українські війська на Донбасі не втратили вбитою жодну людину. Також за цей період російські окупаційні війська не завдали поранення нікому з українських вояків

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі президента України Володимира Зеленського, передає "ДС".

"Протягом останніх 10 днів у нас немає поранених, загиблих немає. І я вдячний вам, що ви зберігаєте своїх побратимів. Це важливо. Важливо, що виконується режим тиші. Важливо, що завжди, коли почуємо, що хтось хоче нас коли-то де-небудь наступати, ви завжди дасте гідну відсіч", — написав він, звертаючись до українських військових.

Нагадаємо, в неділю, 26 липня, був виданий наказ командувача Об'єднаних сил про дотримання повного і всеосяжного режиму припинення вогню на Донбасі. З півночі 27 липня на Донбасі почав діяти режим повного і всеосяжного припинення вогню, про який домовилися на засіданні Тристоронньої контактної групи. Втім, як стало відомо згодом, проросійські бойовики порушили режим тиші вже через 20 хвилин після його впровадження.

Голова Служби зовнішньої розвідки України Валерій Кондратюк заявив, що найманці Росії, за вказівкою з Кремля, використовують режим припинення вогню на Донбасі для дискредитації Збройних сил України.

    Реклама на dsnews.ua