• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Зеленський дав Уряду завдання збільшувати державні видатки на освітню галузь

Уряду України поставлена чітка вимога щороку забезпечувати зростання державних видатків на освітню галузь, це має бути враховано й при підготовці бюджету-2022

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у привітанні президента Володимира Зеленського з нагоди Дня знань, 1 вересня, інформує "ДС".

"Час повертатися до навчання. Багато людей ще не зовсім відчувають, які фундаментальні зміни у глобальному світі можливі вже найближчими десятиліттями. Нові технології, економічні процеси, соціальні відносини – все розвивається дуже стрімко й створює раніше небачені виклики для держав, бізнесу та успіху кожної людини. Щоб адаптуватися до такої трансформації, треба не просто здобути певні знання й компетенції, а зробити досконалим власне вміння навчатися й завжди шукати нові знання, не зупинятися", — йдеться у заяві голови держави.

Зеленський наголосив, що держава виконує свою частину завдання: "Ми оновлюємо школи по всій країні й за найближчі роки зробимо освітню інфраструктуру України справді сучасною. Уряду поставлена чітка вимога щороку забезпечувати зростання державних видатків на освітню галузь. Це має бути враховано й при підготовці бюджету-2022".

Президент також нагадав, що в Україні вже запрацювала програма "Здорова Україна", значна частина якої присвячена активностям школярів і студентів.

"Культура спорту і здоровʼя – це те, чого також потрібно навчатися, щоб мати якісне життя. А умови для цього держава гарантує. Але ключове – це мотивація. Її неможливо забезпечити рішенням будь-якої посадової особи чи реалізацією будь-якої реформи. Мотивація навчати й навчатися – це завжди найбільша інвестиція у фаховість людини. Тож саме цього й хочеться побажати сьогодні кожному. Не імітуйте навчання, будьте відкритими для нового та шукайте для себе тим більше освіти, чим більше успіху хочете досягти в житті", — підкреслив Володимир Зеленський.

Як писала "ДС". раніше українських школярів та студентів привітав пʼятий президент Петро Порошенко.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua