• USD 41
  • EUR 44.7
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Зеленський прибув до Швейцарії

Президент України Володимир Зеленський прибув до Швейцарії, де 15-16 червня відбудеться Глобальний саміт миру

Президент України Володимир Зеленський прибув до Швейцарії на Саміт миру
Президент України Володимир Зеленський прибув до Швейцарії на Саміт миру
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні глави держави у соцмережах, передає "ДС".

"Саміт миру дасть змогу глобальній більшості зробити конкретні кроки у сферах, що важливі для кожного у світі: ядерна та продовольча безпека, повернення військовополонених і всіх депортованих осіб, зокрема депортованих українських дітей", — заявив Зеленський.

Президент України також відзначив, що у Глобальному саміті візьмуть участь близько 100 країн та міжнародних організацій. Він також подякував "усім, хто вирішив долучитися та продемонструвати глобальне лідерство й відданість миру, міжнародному праву та Статуту ООН".

Нагадаємо, 15-16 червня Швейцарія проведе Глобальний саміт миру, ініціатором якого виступає Україна. Саміт відбудеться на курорті Бюргеншток, поблизу міста Люцерн. Конференція базуватиметься на попередніх дискусіях, зокрема на українській "формулі миру" та інших мирних пропозиціях, які ґрунтуються на Статуті ООН та основних принципах міжнародного права.

Наразі стала відома фінальна кількість учасників Саміту, понад 50 з них будуть представлені на найвищому рівні – президентів або прем’єрів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua