• USD 41.3
  • EUR 45
  • GBP 53.5
Спецпроєкти

Стала відома фінальна кількість учасників Саміту миру в Швейцарії (СПИСОК)

У Глобальному саміті миру, який відбудеться 15-16 червня в Швейцарії, візьмуть участь 92 країни, з них 57 представлені на найвищому рівні – президентів або прем’єр-міністрів

Реклама на dsnews.ua

Фінальний список опублікувала Федеральна рада Швейцарії, передає "ДС".

Згідно з опублікованим переліком, у Глобальному саміті миру візьмуть участь 92 країни. З них 57 представлені на найвищому рівні – президентів або прем’єр-міністрів.

Ще 29 держав будуть представлені на міністерському рівні – здебільшого очільників МЗС. Шість країн направлять послів: Індонезія, Ізраїль, Об’єднані Арабські Емірати, Південна Африка, Філіппіни, а також Бразилія.

Крім того, Бразилія і Святий Престол мають статус спостерігача, а не учасника саміту миру. Делегації з Китаю, як і очікувалось, не буде.

З міжнародних організацій у Швейцарії будуть представлені Рада Європи, ОБСЄ, Організація американських держав, всі ключові інституції ЄС (Європейська рада, Європейська комісія, Європейський парламент). ООН і Вселенський патріархат мають статус спостерігачів.

Нагадаємо, 13 червня вранці невідомі здійснили хакерські атаки на урядові сайти Швейцарії, які беруть участь у підготовці до Глобального саміту миру.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua