• USD 28.7
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський запросив Орбана до України

Президент Володимир Зеленський запросив прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана відвідати Україну у 2022 році. Візит, на думку глави держави, має дати новий імпульс двостороннім відносинам

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / President.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Зеленського уTwitter, передає "ДС".

За його словами, 30-річчя визнання Угорщиною незалежності України та встановлення між країнами дипломатичних відносин стало гарною нагодою поговорити з Орбаном.

"Поки що телефоном, але впевнений, що наша зустріч стане новим імпульсом у відносинах України та Угорщини. Запросив прем'єр-міністра відвідати Україну у 2022 році", — додав Зеленський.

Як повідомили в Офісі президента, під час бесіди з Орбаном Зеленський наголосив на налаштованості України на розвиток добросусідських відносин з Угорщиною. За словами глави держави, коли українці та угорці разом, то від цього виграють усі.

Зеленський подякував Орбану за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Також він наголосив на участі президента Угорщини в інавгураційному саміті Кримської платформи.

Під час розмови Зеленський та Орбан обговорили співпрацю між країнами та домовилися активізувати зусилля щодо вирішення існуючих проблем.

Як писала "ДС", прем'єр-міністр Угорщини, лідер партії "Фідес" Віктор Орбан є єдиним лідером країни-члена Європейського Союзу, який був внесений до списку "ворогів свободи преси", що визначається організацією "Репортери без кордонів".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua