• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Зеленський приїхав до "слуг": не всі готові розігнати Конституційний Суд

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський прибув на засідання фракції "Слуга народу". Нардепи Олександр Качура і Олександр Дубінський заявили, що не підтримають законопроєкт президента про перезавантаження Конституційного Суду

Про це йдеться в повідомленні Depo.ua, передає "ДС".

Так, Зеленський вже приїхав на засідання монобольшінства. Мова на засіданні, швидше за все, піде про його скандальний законопроект про звільнення всіх суддів Конституційного Суду.

Низка депутатів від "Слуги народу", які прийшли на засідання фракції, заявили, що не підтримають законопроект глави держави.

"Ні законопроєкт Разумкова, ні законопроєкт Офісу президента, на цю хвилину мені не здаються такими, які потрібно приймати поспішно", — заявив Олександр Дубінський.

Олександр Качура був ще різкіше: "Я особисто ні за яких обставин не готовий голосувати за цей закон. Хоч стріляйте. Нехай навіть виганяють з фракції".

Як повідомляла "ДС", 27 жовтня КСУ визнав неконституційним положення про кримінальну відповідальність за недостовірне декларування, а також забрав частину контролюючих функцій у Нацагентства з питань запобігання корупції. Зокрема, скасовано право НАЗК вести моніторинг доходів і витрат суддів.

У ніч на 30 жовтня президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження чинного складу Конституційного Суду України.

    Реклама на dsnews.ua