• USD 39.4
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Зеленський про Ляшка: "Зараз у нас чесний міністр. Про минуле говорити не хочу…"

Президент Володимир Зеленський поділився, чиєю роботою з уряду він задоволений, а також підкреслено назвав чинного главу МОЗ Віктора Ляшка "чесним міністром", протиставивши його "минулому"

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час пресконференції 26 листопада, передає "ДС".

"Зараз когось не назву – образяться, але відверто – так відверто", — відповів Зеленський на питання, чиєю роботою з міністрів він наразі задоволений.

За його словами, він задоволений міністром інфраструктури Олександром Кубраковим.

Також президент задоволений роботою першої віцепрем'єрки та міністерки економіки Юлії Свириденко.

Зеленський також сказав, що задоволений чинним міністром охорони здоров'я Віктором Ляшком, підкреслено назвавши його "чесним":

"Я вважаю, що в нас зараз… чесний і професійний міністр охорони здоров'я… Не хочу зараз про минуле говорити", — сказав президент.

Нагадаємо, 18 травня Верховна Рада звільнила попереднього міністра Максима Степанова з посади очільника Міністерства охорони здоровʼя України.

Раніше Степанова неодноразово звинувачували у корупції.

Зокрема, державне підприємство "Медичні закупівлі України" заявляло, що Максим Степанов самостійно визначив постачальника вакцини від коронавірусу для України. Цим він перевищив свої повноваження та завадив Україні отримати нижчу ціну на вакцину.

Голова Комітету ВР з питань здоровʼя нації Михайло Радуцький згодом пояснював, що прем'єр міністр Денис Шмигаль зробив подання на звільнення голови МОЗ Максима Степанова, у тому числі, через питання постачання в Україну вакцин від коронавірусної інфекції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua