• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Зеленський про заяви Путіна: схоже на "Безславних покидьків" Квентіна Тарантіно

Заяви президента Володимира Путіна про фашизм в Україні, а також про те, що Україна є "частиною руского міра" неможливо сприймати серйозно. Вони фантасмагоричні й нагадують фільми Квентіна Тарантіно.

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимира Зеленський в інтервʼю журналістам Agence France-Presse, Reuters та Associated Press, інформує "ДС".

Повна версія інтервʼю оприлюднена 16 червня на офіційному сайті глави держави.

"Дуже смішно, коли вони наводять приклад щодо якихось нацистських настроїв. Я дивлюся це як "Камеді Клаб", коли вони про це говорять. Вся ця історія "євреї-фашисти" трохи схожа на Квентіна Тарантіно, на цей приголомшливий фільм "Безславні покидьки", пам'ятаєте? Ось така ж трохи фантасмагорія. І я не розумію, як люди в Росії взагалі в це вірять. Вони ж добре нас знають! Ми стільки років разом, був один кінематограф, одна культура, одні театри, книги. Неймовірна українська література, яка була там популярна. Російська література, яка популярна в Україні. Я взагалі не можу зрозуміти, як він говорить про якийсь "фашизм"! Я не можу це серйозно сприймати. Взагалі, засобам масової інформації, які це пропагують, хочеться відповісти по-чоловічому. Тому що які ще аргументи? Як ви можете таке казати? Як ви можете мені таке казати?" — заявив Зеленський.

Таким чином він відповів на прохання журналіста прокоментувати недавнє інтервʼю президента РФ Путіна, в якому той, зокрема, порівняв із "практикою нацистської Німеччини" законопроєкт президента Володимира Зеленського, який виключає росіян з переліку корінних народів України.

Зеленський заявив, що його "сім'я була розстріляна нацистами під час стовідсоткової окупації України". "Чого не скажеш про Росію. Звичайно, Росія воювала. Звичайно, це була армія Радянського Союзу. Тоді була країна – Радянський Союз. Всі воювали, але деякі частини були повністю окупованими. Нас вбивали, розстрілювали, палили… Бабин Яр – це ж було тут. Я просто здивований, по-перше, поверховими знаннями деяких російських ЗМІ, а по-друге, поверховими знаннями декого з оточення чи помічників першої особи. Як вони взагалі таке йому готують? Я "в захваті". Люди це говорять, пропагують. Таке враження, що вони воювали з нацизмом, а ми були нацистами… Ми хто взагалі? Це і є головний розкол – інформаційна війна, інформаційне витирання своїх ніг об нашу країну. Забрати собі всі перемоги, які були в України. Просто забрати собі всю культуру, віру, літературу, перемогу над нацизмом – це політична клептоманія, іншого визначення немає", — обурився глава держави.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський висловив жаль у звʼязку з тим, що не зустрівся з главою Білого дому Джо Байденом перед його самітом з російським лідером Володимиром Путіним.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua