• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Путін заговорив про нацистську Німеччину і нагадав про єврейське коріння Зеленського

Президент Росії Володимир Путін порівняв із "практикою нацистської Німеччини" законопроєкт президента Володимира Зеленського, який виключає росіян з переліку корінних народів України

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Свою думку Путін висловив в інтервʼю пропагандистському телеканалу "Росія 24", інформує "ДС".

"Взагалі сам по собі розподіл на корінні, першосортні та другосортні категорії людей вже абсолютно точно змахує на теорію і практику нацистської Німеччини. Як бути людям зі змішаною кровʼю? Сам Зеленський єврей за національністю, у нього, може, там кров намішана. Що робити з цими людьми? Їм будуть, як у нацистській Німеччині, міряти черепи, інші частини тіла? Як визначали справжніх арійців, так визначатимуть справжніх українців?" — сказав він.

Таким чином Путін відреагував на законопроєкт Зеленського про корінні народи, у списку яких не виявилося росіян.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт № 5506, згідно з яким корінними народами України на території Криму є кримські татари, караїми, кримчаки.

Держдума Росії назвала "образою історичної памʼяті" цей законопроєкт, який виключає росіян з переліку корінних народів України, і заявила про "наслідки для існування України як держави".

Як писала "ДС", Путін не думає, що розмови про вступ України до НАТО є "базіканням". Він також вважає членство України в Альянсі "червоною лінією" для РФ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua