• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Зеленський різко відповів критикам атак на нафтопереробні заводи Росії

Президент Володимир Зеленський порадив тим міжнародним організаціям, які засуджують удари українських безпілотників по російським нафтопереробним заводам, приїхати до українських міст, які постійно перебувають під російськими обстрілами і уже потім щось засуджувати

Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський сказав на спільній пресконференції з президентом Фінляндії Александером Стуббом, передає "ДС".

"Дуже дякую різним міжнародним організаціям, які постійно щось засуджують. І це дуже важливо, що вони дійсно засуджують і фокусуються на ударах по Україні. Також деякі підіймають питання щодо ударів по НПЗ (на території РФ, — "ДС") на тимчасово окупованих територіях, де є інфраструктурні об'єкти, так і на військових аеродромах РФ і на захоплених українських.

Тут дуже просто можна цим організаціям можна відповісти. 

Мені здається, для того, щоб в кінці кінців зрозуміти, як вижити в Харкові, як людям жити без світла, без води, треба, напевно, людям приїжджати, дивитися, а потім щось засуджувати або ні. Росія, окрім сили, нічого не розуміє.

І всі засудження щодо незаконної окупації нашої території, ударів по нашій енергетиці, блекаутів, які ми пережили під час цих двох років, підриву нашої інфраструктури, гідроелектростанцій… Всі ці засудження не призвели до зменшення атак Російської Федерації.

Це свідчить про те, що ці люди розуміють тільки те, коли є потужна відповідь, тому я вважаю, що наші західні партнери повинні підтримувати українські відповіді", — сказав Зеленський.

Президент Фінляндії підтримав позицію Зеленського щодо атак на російські НПЗ.

Як повідомляла "ДС", 2 квітня, у рамках спецоперації Головного управління розвідки дронами був атакований завод у Казані (Татарстан, РФ), на якому йде складання безпілотників "Шахед" (під маркою "Герань-2").

В ООН засудили удари по заводу з виробництва дронів-камікадзе "Шахед" у Татарстані (РФ).

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua