• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Зеленський розповів, чому порушив обіцянку і переїхав на державну дачу

Президент Володимир Зеленський заявив, що вирішив переїхати на державну дачу виключно через те, що його охорони потрібен окремий будинок

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Володимир Зеленський розповів у програмі "Світське життя", передає "ДС".

Відповідаючи на питання, чому він не виконав свої обіцянки та переїхав на державну дачу, президент заявив, що "все пов'язано тільки з охороною".

"Їм потрібен окремий будинок. Тобто, я маю купити сьогодні територію, на якій буде мій будинок і будинок для охорони. Чесно скажу, живу я там, як у готелі. Тим не менш, я привіз мої меблі з маєтку, який ми продали", — сказав Зеленський.

Як писала "ДС", до виборів Володимир Зеленський запевняв, що в державних резиденціях сенсу не бачить і користуватися ними не збирається. Однак у 2020 році Зеленський продав свій будинок і разом з родиною переїхав до державної резиденції "Конча-Заспа", відомої як "дача Ющенка". В Офісі президента сказали, що глава держави житиме там тимчасово.

Пізніше журналісти показали, в яких "скромних" умовах будуть жити президент і його родина на дачі в Конча-Заспі. Водночас на Банковій стверджували, що проживання Зеленського на держдачі обумовлено питаннями безпеки.

Після переїзду на державну дачу президент і перша леді Олена Зеленська влаштували там ремонт, зокрема зняли люстри і перефарбували стіни в сірий колір.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua