• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Зеленський розповів главі Військового комітету НАТО про зірване перемир'я

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з головою Військового комітету НАТО Стюартом Пічем і обговорив з ним загострення на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

«Ми вдячні за серйозну цікавість НАТО до ситуації в Україні, на сході та в окупованому Криму. Вдячні нашим партнерам за постійну підтримку нашого суверенітету й територіальної цілісності», — сказав Зеленський.

Президент зазначив, що Україна здійснила потужні кроки для деескалації ситуації на сході, коли домоглася введення з 27 липня 2020 року режиму припинення вогню. Однак з грудня 2020 року ситуація на фронті погіршилася. У звʼязку з цим Україна постійно закликає до дотримання режиму припинення вогню.

Також Зеленський підняв питання дезінформації як потужного інструменту в гібридній війні.

У зустрічі взяли участь міністр оборони Андрій Таран, Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, глава Представництва НАТО в Україні Олександр Вінніков і представник Міжнародного військового штабу НАТО в Україні Фердинанд Диха та ін.

Як повідомляла "ДС", раніше голова Військового комітету НАТО Стюарт Піч провів зустріч з головнокомандувачем ЗСУ Русланом Хомчаком.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua