• USD 41.2
  • EUR 44.8
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Зеленський розповів, що думає про переговори з РФ щодо Криму

Україна має певні обмеження в можливостях бити по окупованому Росією Криму

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський на сесії "запитання-відповіді" з журналістом Бретом Баєром в інституті ім. Рейгана у Вашингтоні, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Скажу вам чесно… ми не можемо використовувати все і скрізь у Криму", — сказав глава держави.

Зеленського спитали про готовність вести переговори з РФ щодо Криму, якщо це покладе кінець війні. У відповідь він сказав, що це "не зупинить Путіна".

"Він ніколи не зупиниться… У нього був Крим. Він окупував у 2014 році Крим. Він закінчив? — Ні… І це все. Він брехун", — заявив президент =.

Після Криму, продовжив Зеленський, був Донбас, однак це також не зупинило Путіна.

Водночас, на думку Зеленського, Путіну потрібна пауза у війні, і він чекає на вибори президента США в листопаді — в надії, що, можливо, політика США зміниться.

Утім, додав Володимир Зеленський, Україна розраховує на продовження підтримки з боку США за будь-якого результату виборів, оскільки це вигідно самим американцям.

Як писала "ДС", Володимир Зеленський заявив, що Сили оборони зможуть захистити людей і населені пункти України від російських керованих авіабомб, якщо США зроблять крок назустріч і дозволять знищувати військові літаки РФ на їхніх базах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua