• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Зеленський сказав, скільки КАБів Росія запустила по Україні за місяць

Російська армія за місяць запустила по Україні більше 3 тисяч керованих авіабомб

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Найголовніша проблема, яка сьогодні є — РФ застосовує більше ніж 3 тисяч КАБів просто по людях в місяць. Ми вважаємо, що в наступному місяці може бути 3,5 тисячі, в цьому місяці — 3200. Просто на голови людям прилітають тисячі авіабомб. Як з цим боротися? Немає достатньої кількості ракет ППО, щоб зупинити тисячі авіабомб на місяць", — заявив він.

За словами Зеленського, такої кількості ракет просто не існує.

"Ми просимо світ хоча б допомогти з додатковими 7 системами Patriot. Нам тільки для Харкова потрібно хоча б дві системи. Тому що РФ ці бомби використовує з літаків і якщо у вас є сучасні системи Patriot — ці літаки не зможуть підлітати так близько", — заявив він.

Президент зазначив, що Україні потрібні системи, щоб не надавати РФ можливості атакувати Харків авіабомбами.

"Я не говорю про десятки систем, щоб закрити небо над Україною, я говорю про те, щоб хоча б не надавати можливості РФ використовувати авіабомби. Навіть ті партнери, які бояться давати ту чи іншу зброю повинні розуміти, що ППО — це оборона, а не наступ. Це захист, а не наступ", — підкреслив голова держави.

Як повідомляла "ДС", раніше президент Володимир Зеленський заявив, що співвідношення артилерії України та Росії– один до 10, літаків – один до 30.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua