• USD 41.4
  • EUR 45.3
  • GBP 53.8
Спецпроєкти

Зеленський сказав, що для заходу значить перемога України

Україна та її західні партнеери мають різне уявлення про перемогу у війні з Росією

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський у інтерв'ю колумністці The Philadelphia Inquirer Труді Рубін, передає "ДС".

"Я думаю, що для нього (Заходу) важливо, для Америки важливо і для Європи, для багатьох країн, які вкладаються у захист, щоб Україна перемогла. Просто у нас можуть бути різні уявлення щодо слова "перемога", розумієте? Чому? Тому що я чую цю риторику: поставити на місце агресора. Це правильно і є перемога для Заходу", — сказав він

Однак для України остаточною перемогою над Росією буде вважатися сатисфакція.

"Якщо для Заходу головна перемога не дати окупувати Україну, поставити Путіна на місце, а друга частина – всі бояться, що Росія розвалиться. І ці меседжі я чую. Всі бояться, що буде з Росією без Путіна і всі бояться, чи може вона залишитися такою, якою вона є, а не ще гіршою", — сказав голова держави.

Президент наголосив, що не підтримує такі побоювання Заходу.

"Ми вдячні за те, що не дали окупувати нас, але сатисфакція потрібна, потрібна справедливість і, безумовно, одна з важливих частин, як ми повинні дивитися всім цим людям, хто втратив близьких якщо ми не отримаємо цю сатисфакцію?", — заявив він.

Як повідомляла "ДС", глава МЗС Польщі Радослав Сікорський впевнений, що російський диктатор Володимир Путін все ще може програти війну, а Росія не є непереможною.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua