• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський збирається позбутися олігархів: сказав, як

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський переконаний, що позбутися олігархів в Україні можна шляхом позбавлення їх медіа-ресурсів та впливу на депутатів

Про це він розповів в інтервʼю каналу HBO, текст якого опубліковано на сайті глави держави, передає "ДС".

"Позбавлення від олігархів досягається двома шляхами: позбавити їх можливості мати "телевізор", той чи інший медіа-майданчик і позбавити їх можливості впливати на депутатів. Це можливо зробити, я хочу це зробити в Україні. Це повинно бути прийнято. Не просто рішення правоохоронців – когось взяти за ґрати, посадити когось. Я не проти того, щоб посадити всіх, хто порушує закон", — сказав Зеленський, додавши, втім, що "замість одних прийдуть інші".

Тому треба на законодавчому рівні змінювати цей процес, зазначив президент, висловивши переконання, що "це можливо зробити".

Нагадаємо Зеленський раніше зіграв роль шкільного вчителя Василя Голобородька в серіалі "Слуга народу", що згодом став главою держави. Сам серіал виходив на телеканалі 1+1, що належить олігарху Ігорю Коломойському. Телеканал активно підтримував Зеленського під час президентської кампанії 2019 року та транслював числені телешоу за його участі навіть у "день тиші" перед днем голосування.

    Реклама на dsnews.ua