• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Зеленський спрогнозував суспільний вибух у Росії

Реклама на dsnews.ua

Попри пропаганду та "промивання мізків" у Росії все одно буде суспільний вибух

Про це президент України Володимир Зеленський заявив виданню Politico Europe, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу голови держави.

Так, на думку журналіста, враховуючи ситуацію з протестами в російському Хабаровську, ситуацію отруєнням російського опозиціонера Олексія Навального, "це можна вважати ознаками слабкості Кремля".

Крім того, інтервʼюер згадав ситуацію з протестами у Білорусі та збройний конфлікт у Нагірному Карабасі між Вірменією та Азербайджаном. Він припустив, що у Кремлі є "якийсь розкол, вони знервовані чи відчувають певну параною". Журналіст поставив питання Зеленському, чи є через це більша загроза для України.

  "Те, що відбувається сьогодні в Хабаровську, – це дуже зрозуміла позиція людей, які виходять (на мітинги. – Ред). У них є своя думка. І найголовніше, що на них не можна впливати лише за допомогою тієї інформаційної політики Російської Федерації, не можна промивати мізки. Зрозуміло, що в будь-який момент буде суспільний вибух", — сказав президент України.

Також Зеленський згадав і ситуацію у Білорусі.

"Люди стомлені від такої політики. А коли люди стомлені, це у будь-якому випадку говорить про – я не знаю, чи це слабкість того чи іншого організму, але це точно є проблемою для організму. Чи може в Росії бути те саме, що зараз відбувається в Білорусі, не можу сказати. Але те, що я бачу: народ Білорусі більше не буде витримувати політику, яка була раніше", — заявив глава держави.

На його переконання, білоруській владі треба дослухатися до людей.

"І найголовніше: кидаючи людей, які мають іншу точку зору, у поліцейські «бобики» чи використовуючи кийки, інші засоби, не можна побудувати діалог з людьми. І це стосується кожної з цих країн. Повинен бути діалог, людей потрібно чути. Якщо люди хочуть змін, значить, настав час для цих змін, і зміни мали бути ще раніше", — заявив Зеленський.

Крім того, він нагадав, що в Україні було два Майдани.

"І я бачу там таку саму ситуацію: люди не хочуть жити так, як раніше. Люди прагнуть іншого. Якщо не буде діалогу, якщо влада не говоритиме про це з людьми й робитиме вигляд, що це відбувається «десь, у тому чи іншому районі, це ж не вся країна», то потім буде хвиля. А хвиля завжди змиває все минуле", — підсумував Зеленський.

Нагадаємо, в липні в російському місті Хабаровськ влаштували мітинг на підтримку арештованого колишнього губернатора Сергія Фургала і проти нового — Михайла Дегтярьова.

    Реклама на dsnews.ua