• USD 39.6
  • EUR 42.1
  • GBP 49.3
Спецпроєкти

Зеленський та Стефанчук відповіли Маску на заклики до капітуляції України

Президент Володимир Зеленський, спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, радник глави Офісу президента Михайло Подоляк відповіли на припущення американського підприємця Ілона Маска про те, що згода України на всі умови Росії поверне мир

Реклама на dsnews.ua

Політики залишили свої коментарі у соціальних мережах, передає "ДС".

Так, президент Володимир Зеленський у своєму Twitter запропонував проголосувати, який Ілон Маск подобається користувачам — той, хто підтримує Україну чи той, хто підтримує Росію.

Речник Верховної Ради Руслан Стефанчук у своєму facebook запропонував свою версію миру в Україні, яка краща, ніж у Маска. Так, глава українського парламенту вважає, що мир у нашу країну принесе вихід Росії з українських територій, продаж Москви Китаю з подальшим зникненням землі, виплата Україні репарацій, вступ нашої країни до НАТО.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у своєму Twitter зазначив, що заклики до капітуляції України є спробою прикрити словом "мир" слова "нехай росіяни вб’ють та зґвалтують ще тисячі невинних українців і захоплять ще більше територій".

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк також запропонував свій варіант для наступу миру: Росія звільняє всі території України, включаючи Крим, проходить демілітаризацію та денуклеаризацію, а військові злочинці постають перед трибуналом.

Як повідомляла "ДС", Ілон Маск у своїй соцмережі запропонував голосування про спосіб досягнення миру в Україні. На його думку, Україна має виконати всі вимоги Росії, щоб зберегти життя людей.

Пізніше Ілон Маск запропонував нове опитування про рішення територіальної власності Криму та Донбасу мешканцями цих територій.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua