• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Зеленський у США заявив про недостатність підтримки з боку НАТО

Під час візиту до США президент України Володимир Зеленський сказав, що нинішньої підтримки з боку НАТО замало, а також наголосив на необхідності будувати український сучасний флот, для чого потрібні можливості

Реклама на dsnews.ua

Відповідну заяву глава держави зробив під час презентації програми трансформації України в музеї-садибі Джорджа Вашингтона неподалік столиці США, інформує "ДС".

"Ми вдячні за підтримку України в басейнах Чорного та Азовського морів, зокрема за проведення військових навчань. Люди бачать підтримку з боку НАТО і те, що ми не наодинці (у боротьбі з російською агресією). Така присутність важлива на психологічному рівні, але чи достатньо цього? Ні!" — цитує слова Зеленського Укрінформ.

Він наголосив, що країни Заходу розглядають вступ України в НАТО як стратегію, "а для нас це тактика і нагальне питання".

"Немає часу на стратегію. Триває тимчасова окупація Криму, де зосереджено 80 тисяч військових Російської Федерації та десятки тисяч зосереджено вздовж українського кордону. Наша стратегія – це тактика", – додав Зеленський.

Президент підкреслив, що Україні необхідно будувати власний сучасний флот. Для цього їй потрібні партнери з НАТО, а також країн Чорноморського узбережжя.

"Ми не просимо подарунків – нам потрібні можливості, доступ до дешевих кредитів", – наголосив Зеленський, зазначивши, що для першої черги побудови флоту потрібно 15 млрд доларів.

Як писала "ДС", у рамках візиту до США президент Володимир Зеленський відвідав Пентагон, де зустрівся із міністром оборони Ллойдом Остіном.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua