• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Зеленський в Албанії підписав договір про дружбу та співробітництво (ФОТО)

Президент Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Албанії Еді Рама підписали договір про дружбу та співробітництво між Україною та Республікою Албанія

Президент Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Албанії Еді Рама підписують договір про дружбу між країнами, Тірана, 28 лютого 2024 року
Президент Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Албанії Еді Рама підписують договір про дружбу між країнами, Тірана, 28 лютого 2024 року
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Офісу президента, передає "ДС".

Згідно з договором, країни розвиватимуть взаємовигідне співробітництво в галузі торгівлі, економіки, науки й технологій, культури, освіти, охорони здоров’я, засобів масової інформації, туризму та спорту.

Також передбачається встановлення комерційних контактів між державними та приватними підприємствами та організаціями двох держав.

Крім того, сторони співпрацюватимуть у сфері охорони довкілля, застосування екологічно чистих технологій та раціонального використання природних ресурсів.

Україна й Албанія забезпечуватимуть розширення контактів між громадянами та державними й недержавними організаціями, профспілками, навчальними та культурними закладами, молодіжними та спортивними організаціями двох держав.

Також країни співпрацюватимуть у питаннях боротьби з організованою злочинністю, тероризмом, наркоторгівлею, торгівлею людьми, контрабандою всіх видів, зокрема й культурних та історичних цінностей.

Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський прибув до Албанії для участі в саміті "Україна – Південно-Східна Європа". Там він зустрівся з прем’єр-міністром Албанії Еді Рамою. Він вручив прем’єру орден Ярослава Мудрого І ступеня за вагомий внесок у зміцнення міждержавної співпраці, підтримку державного суверенітету й територіальної цілісності України, популяризацію нашої держави у світі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua