• USD 39.7
  • EUR 43.1
  • GBP 50.4
Спецпроєкти

Зеленський відреагував на голосування конгресменів за допомогу Україні

Президент Володимир Зеленський подякував Палаті представників Конгресу США за схвалення законопроєкту, який передбачає виділення майже 61 мільярда доларів допомоги Україні та союзникам

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні глави держави у соцмережі Х (Twitter), передає "ДС".

Президент висловив вдячність нижній палаті Конгресу США, обом партіям і особисто спікеру Майку Джонсону за "рішення, яке зберігає правильний хід історії".

Він також висловив сподівання, що законопроєкт підтримають у Сенаті й скерують на розгляд президенту Джо Байдену.

"Демократія та свобода завжди матимуть значення у світі й ніколи не зазнають поразки, доки Америка допомагатиме їх захищати. Життєво важливий законопроект про допомогу США, ухвалений сьогодні Палатою представників, допоможе запобігти розповзанню війни, збереже тисячі й тисячі життів і зробить обидва наші народи сильнішими", — зазначив Зеленський.

Нагадаємо, у суботу, 20 квітня, Палата представників проголосувала за законопроєкт про військову допомогу для України. За схвалення проєкту проголосували 311 членів нижньої палати Конгресу США, проти висловились 112.

Тепер проєкт буде переданий на розгляд Сенату як зміни до сенатського законопроєкту про міжнародну допомогу США HR.815, який був прийнятий у лютому. Це має спростити процедуру затвердження пакета в Сенаті. Президент США Джо Байден пообіцяв невідкладно підписати ухвалений проєкт з допомогою.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua