• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Зеленський увійде в історію як президент-реформатор, — глава ОПУ Єрмак

Глава Офісу президента Андрій Єрмак задоволений і результатами дворічної роботи українського лідера Володимира Зеленського, і тим, як той провів пресконференцію

Андрій Єрмак
Андрій Єрмак / President.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Єрмака в Facebook, передає "ДС".

"Як завжди — енергійно, драйвово та чесно. Атмосфера надихаюча, як під час польоту. Недарма пресконференція проходила в ангарі заводу "Антонов" на фоні літака Ан 124-100", — зазначив Єрмак.

Він підкреслив, що за 2 роки "не втратив ані крихти віри у президента".

"Вперше в історії України Президентом стала людина не з системи, нелінійний політик. Спостерігати за тим, як одна сильна особистість протистоїть системі — це дуже потужне відчуття. І хоч система пручається і протестує, я точно знаю, що наш Президент, як завжди, переможе. Тому що він перемагає у всьому, за що береться", — стверджує Єрмак.

Глава ОПУ каже, що пишається можливістю працювати із Зеленським.

"Щиро переконаний, що він змінить нашу країну на краще. Шостий Президент увійде в історію як президент-реформатор, який нарешті зробив Україну розвинутою країною європейського зразка. Він – людина, яка змінить все. А ми, його команда, йому допоможемо!" — підсумував Єрмак.

Ну що, закінчилась прес-конференція Президента України, яка присвячена дворічному перебуванню на посаді. Президент...

Posted by Андрій Єрмак on Thursday, May 20, 2021

Нагадаємо, український лідер Володимир Зеленський на пресконференції з нагоди другої річниці свого президентства заявив, що глава ОПУ Андрій Єрмак пожертвував репутацією через спроби щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua