• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський впевнений, що після нього українці не оберуть президента "з політичним нафталіном"

Президент Володимир Зеленський заявив, що після нього українці вже не зможуть обрати главою держави "людини з політичним нафталіном"

Кадр з серіалу "Слуга народу"
Кадр з серіалу "Слуга народу" / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський заявив в інтерв'ю французькому виданню Le Figaro, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу глави держави.

Так, він упевнений, що задає тон для українських політиків, в зв'язку з чим вони не дозволяють собі корупційних дій.

"Я впевнений, що після мене народ України зрозумів, що такий президент може бути. Я вважаю, що це дуже важливий момент, що українці вже не зможуть вибрати для себе людину з політичним нафталіном. Я вважаю, що це на багато речей впливає. Тому що, як кажуть, риба гниє з голови", — сказав Зеленський.

Він також відповів на питання журналістів, що він вважає своїм найбільшим успіхом.

"Він буде в майбутньому. Я дуже сподіваюся. Думаю, що ми поставимо Україні іншу швидкість, інша особа", — сказав український президент.

Зеленський також заявив, що опонентам не вдається "прив'язати" йому корупцію.

"Всі бачать, що це неможливо. Тому я вважаю, що задаю це тон для політиків. Вони бачать — якщо я собі не дозволяю, то їм вже соромно. В Україні так завжди було. Всі дивилися і говорили: якщо йому можна, і я теж можу", — резюмував Зеленський.

Нагадаємо, згідно з результатами опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг, дві третини українців вважають, що країна рухається в неправильному напрямку, при цьому половина населення країни продовжує довіряти президенту Володимиру Зеленському, який очолює рейтинг довіри до політиків.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua