• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Зеленський закликав берегти нерви та ігнорувати фейки (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський закликає українців не вірити фейкам і анонімним джерелам

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у вечірньому зверненні глави держави, передає "ДС".

"Скільки людей сьогодні налякав фейк про масований російський ракетний удар по Україні? Після всього, що відбувалося в попередні тижні. Після Дніпра, Вінниці, Часового Яру… Скільки нервів псується щодня тиражуванням страшилок від російських пропагандистів і посадовців. Скільки проблем українці створюють самі для себе, довіряючи будь-якому анонімному джерелу.

Це набуває іноді просто нездорових форм, коли соціальними мережами й сайтами поширюються свідомі "вкиди" з Росії, мета яких тільки одна – доповнити ракетний і артилерійський терор проти нашої держави іще й інформаційними терором", — зазначив український лідер.

Зеленський зазначив, що українцям "потрібен ще й своєрідний емоційний суверенітет".

"Щоб не підігрувати інформаційній грі проти України, щоб мати силу сприймати свідомо будь-яку інформацію, будь-які повідомлення, від кого би вони не йшли. І бачити, кому і для чого вони потрібні та чи потрібні вони саме Україні, чи полегшують вони для нас з вами шлях до перемоги", — сказав він.

"Іноді інформаційна зброя може зробити більше, ніж зброя звичайна. Очевидно, що будь-якими ракетами і артилерією Росії не вдасться зламати нашу єдність і збити нас зі своєї дороги. І так само очевидним має бути й те, що українську єдність не зламати і брехнею чи залякуванням, фейками чи теоріями змови", — додав президент.

За його словами, ніколи в минулому так багато не залежало від здатності українців бути дуже обережними й обачними в інформаційному полі.

Нагадаємо, раніше у суботу міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків опублікував пост у Facebook і Telegram про те, що нібито готується масований ракетний удар по Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua