• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Зеленський закликав "слуг" розпустити КСУ і нагадав про народ та гроші

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський взяв участь в засіданні фракції "Слуга народу" і закликав народних депутатів підтримати його законопроєкт про звільнення суддів Конституційного Суду

Про це повідомляє пресслужба глави держави, передає "ДС".

"Якщо ви проголосуєте за це рішення, ви голосуватимете для народу. В іншому разі ви захищаєте суддів Конституційного Суду", — зазначив Зеленський.

За словами президента, якщо не відновити довіру суспільства до Конституційного Суду, країна втратить можливість отримати будь-яку міжнародну фінансову допомогу. Крім того, під загрозою опинилися безвізовий режим України з Євросоюзом, а також підтримка з боку ЄС, НАТО, Міжнародного валютного фонду та інших міжнародних партнерів.

Зеленський зазначив, що неможливо відновити дію антикорупційного законодавства без прийняття рішення про звільнення суддів Конституційного Суду.

"Будь-яке нове рішення парламенту, яке спробує відновити таку кримінальну відповідальність, буде апріорі непрацюючим. Його навіть не треба буде заново оскаржувати в Конституційному Суді", — сказав президент.

Глава держави зазначив, що в такому випадку будь-яке кримінальне обвинувачення за порушення при декларуванні навіть після прийняття нового закону буде абсурдним і не матиме сили.

Також президент закликав народних депутатів вчасно прийняти державний бюджет на 2021 рік.

    Реклама на dsnews.ua