• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Зеленський запевнив, що на держдачах не будуть жити пов'язані з ним люди

Після проведення запланованої ревізії державних дач там не проживатимуть люди, що повʼязані з президентом України

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це голова держави Володимир Зеленський заявив на пресконференції з нагоди другої річниці його президентства, передає «ДС».

"Я попросив повну ревізію всього, вони всі повинні виїхати. Замість них не заїдуть люди, повʼязані зі мною", — сказав Зеленський.

Президент зазначив, що після ревізії державних дач буде представлена ​​концепція щодо Конча-Заспи, Пущі-Водиці та ВДНГ: хто там буде жити і на яких умовах.

Крім того, Зеленський зазначив, що відкритим залишається питання, чи можуть діючі чиновники на час своєї каденції за ринковими цінами орендувати житло, яке перебуває в держвласності.

Нагадаємо, у 2020 році ЗМІ повідомили, що президент Володимир Зеленський продав свій будинок і разом з сімʼєю переїздить до державної резиденції "Конча-Заспа", відому як "дача Ющенка". Пізніше в Офісі президента підтвердили дану інформацію, зазначивши, що глава держави буде жити в резиденції тимчасово. До виборів сам Зеленський запевняв, що в державних резиденціях сенсу не бачить.

Пізніше журналісти показали, в яких "скромних" умовах буде жити президент Зеленський і його сімʼя на дачі в Конча-Заспі. У той же час на Банковій стверджували, що проживання президента на держдачі обумовлено питаннями безпеки.

Після переїзду на державну дачу президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська влаштували там ремонт, зокрема зняли люстри і перефарбували стіни в сірий.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua