• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Зеленський заявив, що "будує Україну без олігархів"

Одним з пріоритетів подальшої роботи президента Володимира Зеленського є "Україна без олігархів"

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це український лідер заявив на пресконференції з нагоди другої річниці його президентства, передає "ДС".

"Побудувати дійсно країну мрій. Підняти нашу країну дуже високо вгору, як піднімається "Антонов" (літак — "ДС"), щоб вона була на висоті інших потужних, демократичних, цивілізованих держав… Тому моє бачення, зрозуміло, що ми будемо будувати країну. Що ми зараз вже й робимо. Але в широкому сенсі цього слова. Будувати, добудовувати, а іноді деякі галузі починати будувати, на жаль, з нуля. Які пріоритети. Номер один: ми будуємо країну без олігархів. .. Я думаю, ви вже відчуваєте перші наші кроки, до яких я готувався достатньо довго. Зараз ви бачите результат. Країну для 40 мільйонів, а не для "сотні" Forbes", — зазначив Зеленський.

Президент додав, що держава повинна допомагати бізнесу, а "не великий бізнес повинен жити за рахунок державного бюджету".

"Ми будуємо сьогодні країну, яка не чекає, як це було раніше, тільки на санкційну політику інших держав. … Країну, яка самостійно захищає свій суверенітет. Яка сама також проводить потужну санкційну політику", — сказав голова держави.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський почав свою пресконференцію, присвячену другій річниці перебування на посаді, з привітання українців з Днем вишиванки, проте сам вишивану сорочку не одягнув.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua