• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

Зеленський зажадав оснащення сонячними панелями усіх шкіл та лікарень

Президент Володимир Зеленський провів 20 червня засідання Ставки верховного головнокомандувача, присвячене питанню енергетики, зокрема унеможливленню зриву опалювального сезону

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у соцмережах глави держави, передає "ДС".

"Провів Ставку, присвячену єдиній темі – енергетичній безпеці. Рішенням Ставки доручили уряду розробити умови, що спростять для людей встановлення сонячних панелей та акумуляторів. З податковими та митними пільгами, спеціальними кредитними програмами. Так само очікую від уряду стратегії розвитку відновлюваної енергетики та розподіленої генерації на рівні держави. Усі громадські та адміністративні будівлі мають бути обладнані енергоощадними технологіями.

Сонячні панелі, смартлічильники та установки зберігання енергії якнайшвидше мають з’явитися в кожній школі, у кожній лікарні. Обласним військовим адміністраціям доручили проконтролювати це на місцевому рівні", — зазначив Зеленський.

Президент запевнив, що влада активно готується до наступного опалювального сезону. Відновлює те, що можна відновити, будує комплексний захист з інженерних споруд, систем РЕБ та ППО (зокрема працює з партнерами над додатковими системами Patriot).

"Робимо все, щоб російські спроби шантажувати теплом та світлом провалилися", – додав Зеленський.

Вказано, що на засіданні сторони заслухали доповіді прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, міністра енергетики Германа Галущенка, голови НАК "Нафтогаз України" Олексія Чернишова та командувача Повітряних сил Миколи Олещука.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua