• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Зеленський зустрівся з лідером партії Меркель

Президент Володимир Зеленський в рамках свого візиту до Німеччини провів зустріч з прем'єр-міністром федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія, лідером правлячого Християнсько-демократичного союзу Арміном Лашетом

Володимир Зеленський і Армін Лашет
Володимир Зеленський і Армін Лашет / President.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу глави держави, передає "ДС".

Зеленський зазначив, що Німеччина є важливим партнером України.

«Для України важливо, щоб наступний Федеральний уряд продовжив політику підтримки України в питанні відновлення суверенітету й територіальної цілісності, сприяв єдності ЄС щодо європейської інтеграції та членства України в НАТО», — зазначив він.

Український президент звернув увагу, що під час Революції Гідності українці продемонстрували відданість європейським цінностям і готовність їх відстоювати. І зараз більше 60% українців підтримують євроінтеграцію.

Глава держави обговорив питання безпеки в регіоні, перш за все в контексті концентрації російських військ уздовж державного кордону України.

Також було наголошено на важливості активізації переговорів в "мінському" і "нормандському" форматах.

Окрему увагу було приділено російському газопроводу "Північний потік — 2". Президент України підкреслив, що його запуск несе пряму загрозу енергетичній безпеці країн ЄС.

Володимир Зеленський і Армін Лашет обмінялися думками щодо подальшого розвитку торговельно-економічного співробітництва та боротьби з пандемією коронавірусу.

Як повідомляла "ДС", 11 липня президент Володимир Зеленський прибув з візитом до Німеччини.

Раніше Армін Лашет підтримав добудову газопроводу "Північний потік-2". При цьому він заявив, що газопровід не має бути використаний для шантажу України.

Армін Лашет також підтримав надання Україні перспективи членства в Європейському Союзі.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua