• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зеленського не запросили на "парад победобесия" до Москви: у Кремлі порозумілися

Реклама на dsnews.ua
Президента України Володимира Зеленського не запросили на парад Перемоги у Москві, який відбудеться 24 червня

Про це заявив прес-секретар глави Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков, передає "ДС" з посиланням на Газету.ру.

За його словами, таке рішення було прийнято, оскільки "Україна де-факто не член СНД, і вона не заявляла про бажання розділити радість свята".

"Акцент робиться на відновлення запрошень офіційним глав держав СНД. Є також наші партнери, які виявили бажання приїхати, до нашої радості. Як ми знаємо, Україна не є де-факто, так і значною мірою де-юре, учасницею СНД, не виявляє бажання продовжувати роботу в цих структурах і жодного разу не сигналізувала про своє бажання розділити радість від свята Перемоги", - сказав Пєсков.

Як повідомляла "ДС", раніше ЗМІ писали, що Адміністрація президента Росії розглядає варіант проведення параду Перемоги і голосування за поправки до Конституції в один день - 24 червня. В цей день відбувся парад Перемоги в 1945 році. Однак потім Путін вирішив провести парад 24 червня, а голосування за поправки до Конституції - 1 липня.

Ватажок "ДНР" Денис Пушилин також вирішив провести парад в Донецьку 24 червня. Слідом за ним таке рішення прийняв ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник.

    Реклама на dsnews.ua