• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Жодних ознак перекриття кордону з Білоруссю немає, — ДПСУ

На пропускних пунктах на кордоні з Білоруссю не спостерігається жодних ознак, які б свідчили про перекриття кордону

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби України, передає "ДС".

"Минулої доби суттєвих змін обстановки чи зменшення пропускних операцій на кордоні України з Республікою Білорусь не спостерігалося", — йдеться у повідомленні.

Минулої доби на в’їзд в Україну з Білорусі пропущено майже 2000 осіб, а у зворотному напрямку – понад 1700 осіб. Ці показники вищі ніж середньодобові за минулий місяць, що, ймовірно, пов’язано з вихідними. Сьогодні також спостерігається доволі ритмічний рух через пункти пропуску на цій ділянці.

У пропускних операція жодних ознак, які б свідчили про перекриття кордону, як це повідомляли ЗМІ з посиланням на Олександра Лукашенка, не спостерігається.

Зазначається, що у пʼятницю ввечері оперативні чергові Житомирського та Чернігівського прикордонних загонів отримали інформацію від чергових суміжних органів охорони кордону Республіки Білорусь, що ці органи з 20.00 2 липня перейшли на посилену охорону кордону.

У ДПСУ наголосили, що таке посилення – це звична практика під час святкування різних визначних дат, а у суботу в Білорусі відзначають День Республіки.

Як повідомляла "ДС", напередодні самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив прикордонним військам повністю перекрити кордон з Україною. Міністерство закордонних справ України наразі не підтверджує закриття кордону із Білоруссю.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua