• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

ЗМІ назвали імена гостей Єрмака, який відсвяткував день народження на держдачі (ВІДЕО)

На святкуванні дня народження голови Офісу президента Андрія Єрмака у державній резиденції "Синегора" гостювали австрійський бізнесмен Карл Контрус, бізнес-партнер підприємця Ігоря Коломойського, співвласник студії "Квартал-95" Тимур Міндіч із сім'єю та інші особи

Андрій Єрмак
Андрій Єрмак / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у розслідуванні Української правди, передає "ДС".

За даними журналістів, у день народження Єрмака з Австрії до Івано-Франківська приватним бортом прилетів громадянин Австрії, співвласник дніпропетровського заводу "Трансмаш" Карл Контрус. В Україні бізнес Контрус отримує державні замовлення та ремонтує українську залізницю, а в Росії його компанії ремонтують російську залізницю.

Також повідомляється, що у день народження Єрмака з Києва до Івано-Франківська прилетів літак, що належить структурам Ігоря Коломойського. На його борту перебував бізнес-партнер Коломойського, співвласник студії "Квартал-95", товариш президента та голови його офісу Тимур Міндіч із сім'єю.

Журналісти УП направили запит до Офісу президента, в якому запитали, чи були Контрус та Міндіч на святкуванні ювілею Єрмака у державній резиденції "Синьогора", але в ОПУ такі питання назвали некоректними та заявили, що вже вичерпно прокоментували цю тему.

Нагадаємо, 24 листопада видання опублікувало розслідування, згідно з яким гостей на святкування дня народження голови Офісу президента Андрія Єрмака 21 листопада доставляли до резиденції глави держави Володимира Зеленського у Гуті на вертольотах Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Це відбувалося того дня, коли у Києві проходив мітинг із вимогою відставки Єрмака на Банковій.

Сам керівник ОПУ заперечував чотириденне святкування свого 50-річчя у державній резиденції у Карпатах.

Аналогічні тези було озвучено й у повідомленні Офісу президента на сторінці Facebook.

Водночас президент Володимир Зеленський підтвердив, що перебував 19-22 листопада у державній резиденції в Карпатах разом із Андрієм Єрмаком та своєю родиною.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua