• USD 39.6
  • EUR 42.2
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Змушений приймати кадрові рішення, - Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський продовжує працювати на Східному фронті

Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський
Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський
Реклама на dsnews.ua

Про це інформує Генштаб ЗСУ, пише "ДС".

"Протягом трьох днів цілком стало зрозуміло чому у разі однакових показників укомплектування особовим складом, озброєнням та військовою технікою одним бригадам вдається стримувати ворожі атаки та тримати позиції, а іншим — ні", — каже Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський. 

За словами Головнокомандувача насамперед це залежить від командира бригади, рівня його підготовки, досвіду, спроможності приймати адекватні та виважені рішення і розуміння всієї повноти відповідальності за виконання поставлених завдань та за життя і здоровʼя своїх підлеглих. Велике значення відіграє рівень підготовки та злагодженості штабу бригади, через який командир здійснює свої повноваження. Тому, в окремі бригади, де є проблеми з підготовкою штабу, мною відправлені групи фахівців для передачі досвіду та надання допомоги. 

"За результатами заслуховування командирів бригад та їхніх заступників були прийняті всі необхідні рішення щодо забезпечення резервами, боєприпасами, БПЛА та іншим обладнанням. В окремих випадках, коли командир не володіє ситуацією, а дії та команди напряму створюють загрозу життю та здоровʼю підлеглих, я змушений приймати кадрові рішення", — каже Сирський. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua