• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Зрадник Царьов закликав розстрілювати росіян за провали в Україні

Колишній нардеп від Партії регіонів Олег Царьов заявив, що необхідно розстрілювати причетних до військових провалів Росії в Україні

Олег Царьов
Олег Царьов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він написав на своєму Telegram-каналі, повідомляє "ДС".

Для початку Царьов процитував "зведення" російських ЗМІ та Telegram-каналів

"Якби Сталін знімав і розстрілював командирів і командувачів за кожен німецький контрудар, що почався, у нас комсклад закінчився б ще в сорок першому", — таку думку транслюють зараз багато Telegram-каналів та ЗМІ. Аргументовано так усі. З історичними прикладами", — написав екснардеп.

Потім колишній депутат Верховної Ради назвав російських окупантів в Україні "нашими пацанами".

"І можна було б погодитися з цією точкою зору: шкода людей, шкода керівників — готували-готували їх, а тут розстріляти, якби не наші пацани, які через цих керівників там зараз гинуть на фронті", — написав Олег Царьов.

Він додав, що "у чому можна точно погодитися з автором, то це з тим, що всіх розстрілювати не треба".

"Але хоч когось не просто треба — необхідно", — поділився своєю думкою екснардеп.

Царьов також поділився своїми думками щодо "методу" таких "розстрілів".

"Причому я б розстрілював у спідньому, як розстрілювали під час Громадянської війни. Одяг берегли. Вивели до Кремлівської стіни і розстріляли у спідньому хоч когось. Мені здається, що у спідньому — це дуже важлива деталь. Відмив гроші на мікросхемах, поставив у спецвироб дешеві китайські, а взяв гроші як за дорогі — будь ласка до стіночки", — запропонував уродженець України.

Царьов підкреслив, що без одягу потрібно розстрілювати, "щоб усі бачили, що викрадене на той світ із собою не візьмеш".

"Виділили гроші, а безпілотників немає — будь ласка пройдіть з молодими людьми, вам не далеко. Так само з Арматами, високоточною зброєю, провалами на фронті. Доручили зберігати золотовалютні запаси держави, а не вийшло? Не засмучуйтесь, мучитися вам не довго", — продовжив екс-ардеп свою думку.

Втім, Царьов наголосив, що "в основному" з автором одного з таких Telegram-каналів він "не згоден".

"Я вважаю, що відсутність покарання за провал має бути пільгою, а не правилом. Правилом має бути відповідальність, і мені здається, що її посилення за прийняті або, навпаки, своєчасно не прийняті рішення цьому сприятиме. І якщо хтось скаже мені, що зараз не ті часи, щоб використовувати такі методи, то теж дозвольте з цим не погодитись. Зараз якраз ті часи", — підсумував він.

В українському сегменті Telegram такої ініціативи від Царьова не оцінили.

"Колишній український депутат Царьов, юда і провокатор, який закликав Росію до участі у заздалегідь програшній та шкідливій війні з Україною, тепер вимагає у своєму Telegram-каналі розстрілювати російських громадян. Зазвичай ми стримані в коментарях, але тут навіть у нас горять запобіжники від такої нахабності.", — пишуть на каналі "Сіяч вітру".

Також там натякнули Царьову, якою може бути і його доля.

"Ти, щур, молись, щоб тебе не розстріляли, а просто видали в українську в'язницю за підсумком. Якої тільки швалі не наповзло в Росію за Путіна", — пише "Сіяч вітру".

Український журналіст та блогер Денис Казанський до таких слів Царьова поставився з іронією.

"Царьов закликав розстрілювати росіян! Завжди підозрював, що вона наша людина", — пише Казанський.

Як повідомляла "ДС", раніше колишній нардеп заявив, що Росія нібито може створити артилерійські системи, аналогічні американським HIMARS. Російський аналог, говорив Царьов, нібито може коштувати близько 10 доларів США.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua