• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

ЗСУ взяли на озброєння нову станцію виявлення Фенікс-1, — Міноборони

Збройні сили України після успішних випробувань прийняли на озброєння нову трикоординатну радіолокаційну станцію виявлення Фенікс-1

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства оборони, передає "ДС".

"Фенікс-1 буде очима наших дивізіонів протиповітряної оборони, у яких на озброєнні стоять комплекси Бук-М1, та підрозділів радіотехнічних військ Повітряних сил ЗСУ. Це сучасна технологія, що дозволяє автоматизовано виявляти і розпізнавати державну приналежність, класи і типи повітряних обʼєктів, а також пеленгувати джерела активних шумових перешкод", — розповів міністр оборони Андрій Таран.

Він зазначив, що завдяки єдиній розвідувально-ударній системі з Фенікс-1 зросте ефективність засобів ППО по виявленню і знищенню ворожих повітряних цілей.

Розробкою станції для застосування у складі зенітного ракетного комплексу Бук-М1 займався науково-виробничий комплекс "Іскра".

Як повідомляла "ДС", в Україні одночасно розробляють 25 зразків нового озброєння і техніки, у "Нептуна" зʼявиться корабельна версія, а навчальна система Lasertag допоможе нашим бійцям вдосконалити свої вміння та навички.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua