• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

"Непогано": Зеленський оцінив проходження Україною першої хвилі коронавирувса

Реклама на dsnews.ua
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна "непогано" пройшла першу хвилю пандемії коронавіруса

Про це він сказав на традиційному селекторній нараді щодо протидії поширенню коронавіруса, передає "ДС" з посиланням на повідомлення прес-служби глави держави.

"Нам справді вдалося порівняно непогано пройти першу хвилю пандемії. Цьому сприяла і відповідальність українців, і стратегія стримування, яку ми детально і ретельно розробляли і міняли по мірі необхідності. Тепер у нас є досвід, розуміння і витримка, якщо прийде друга хвиля. Сподіваюся, тоді людство буде більш готовим", - сказав Зеленський.

Президенту доповіли про те, що адаптивний карантин запроваджено у всіх областях України, крім Львівської, Рівненської та Чернівецької. Майже скрізь відбувся перехід до третього етапу пом'якшення обмежувальних заходів.

На нараді також було відзначено, що після початку введення карантинних пом'якшень значних спалахів хвороби в країні не відбулося. До того ж в Україні тримається плато захворюваності. За минулу добу виписано 388 осіб, а захворіли - 328.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що угоди з Національною службою здоров'я України уклали майже всі лікарні, і доплати медикам за боротьбу з коронавірусом вже перераховують. Також зараз відбуваються поставки великих партій лікарських засобів проти різних хвороб, які були закуплені в попередні роки.

Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак додав, що вже готують до відкриття перші контрольні пункти в'їзду/виїзду (КПВВ) на лінії розмежування в зоні проведення ООС на Донбасі після 10 червня.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 2 червня в Україні зафіксовано 24 340 випадків коронавирусной інфекції COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua