• EUR 42.1
  • GBP 49.3
Спецпроєкти

"Зоря" в Одесі програла МЮ в останньому матчі групи Ліги Європи

В Одесі відбувся матч заключного 6-го туру групового турніру Ліги Європи, в якому луганська "Зоря" приймала англійський "Манчестер Юнайтед" і програла з рахунком - 0:2

Як передає "ДС", доля матчу була вирішена на початку другого тайму, пише УНІАН.

Як і в першому матчі в Манчестері, в Одесі "червоні дьявлы" мали велику ігрову і територіальну перевагу, але луганчани, завдяки грамотно построееной обороні, майже нівелювали цю перевагу.

Перший гольовий момент у матчі стався на 48-й хвилині. Генріх Мхітарян в центрі поля відібрав м'яч у Караваєва, добіг до штрафного "Зорі", ефектно обіграв Форстера і наніс точний удар - 0:1. А вже в самій кінцівці матчу, на 88-й хвилині влучний удар завдав Златан Ібрагімович, остаточно зняв усі питання про переможця гри.

Таким чином, луганчани другий раз поспіль програли "МЮ" в рамках цьогорічної Ліги Європи. Англійський клуб вийшов у плей-офф, 1/16 фіналу турніру, а "Зоря" зайняла останнє місце в групі, набравши 2 очки у 6 матчах. Команда вибула з числа учасників турніру, не пройшовши в плей-офф - 1/16 фіналу.

"Зоря" - "Манчестер Юнайтед" 0:2

Голи: Мхітарян, 48, Ібрагімовіч, 88

"Зоря": Левченко - Опанасенко, Сіваков, Форстер, Сухоцький - Харатін (Гречишкін, 57), Чайковський - Караваєв, Любенович (Ліпартія, 72), Петряк - Безбородько (Бонавентура, 54)

"Манчестер Юнайтед": Ромеро - Янг, Байлли, Рохо, Блінд - Еррера, Погба - Мата (Лингард, 65), Руні (Феллаїні, 70), Мхітарян (Фосу-Менса, 86=5) - Ібрагімовіч

Попередження: Еррера, Байлли